Author: k***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i thought this one would be a huge fail but i am in love
Color: Multicolor
Price: 143kr
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 225 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2309187218278372 |
Author: k***9
Date:
Review: i thought this one would be a huge fail but i am in love
Color: Multicolor
Author: l***k
Date:
Review: Es ist funktioniert und Qualität ist ok
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.